GaleriGurses.com

 

Gürses Şirketler Grubu olarak 75 yıllık tecrübemizle, sıfır şikayet hedefimizle uzmanı olduğumuz ürünleri güvenilir ve avantajlı fiyatlarla sizlere ulaştırmak için buradayız.

Gürses Şirketler Grubu, beyaz eşya kategorisinde İstanbul’da 6 Arçelik Mağazası ve 1 Bellona Mağazası ile yüzbinlerce müşterisine hizmet vermiş ve bulunduğu bölgelerde hem ticari güvenin hem de avantajlı alışverişin simgesi olmuştur.

Arçelik tarafından Türkiye çapında her yıl düzenlenen yarışma ve derecelendirme uygulamalarında kalite, satış ve servis alanında birçok birincilik ve ödüle layık görülen Gürses Şirketler Grubu olarak tüm Türkiye’ye hizmet verebilmenin heyecanı ve gururunu yaşıyoruz.

 

 

Avantajlı alışveriş kadar, alışveriş sonrası sipariş teslimine ve teslim sonrasında satış sonrası desteğine büyük önem veriyoruz. Perakendecilik ve mağazacılık alanında elde ettiğimiz 50 yıllık tecrübemiz ve bizi bu noktaya ulaştıran müşteri memnuniyeti anlayışımıza müşterilerimizin ne kadar büyük önem verdiğini biliyor, 50 yıllık dürüst, şeffaf ticaret anlayışımızla artık Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi, hizmet kalitemizi ve satış sonrası desteğimizi ulaştırmak istiyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışan 100 arkadaşımız, 4.000 metrekareden fazla teşhir ve 5.000 metrekareden fazla depo alanı ile yılda 75.000’in üzerinde ürün teslimatı yaparak 300.000’den fazla müşterimizin mutluluğunu paylaşıyoruz. 

 

 

 

 

SİGORTALI VE HIZLI TESLİMAT

Tüm siparişlerinizi sigortalı olarak, stoklardan hızlıca sevk ediyoruz. Paketiniz elinize ulaştığında, kontrol etmenizden teslim almanıza kalan olan süreçte tüm sorumluluk bize ait. Güvenli ve hızlı bir alışveriş deneyimiyle içiniz rahat olsun.

İYİ FİYAT VE AVANTAJLI ALIŞVERİŞ

Mağazacılık alanında sektörün en güçlü markalarından, birçok ödüle sahip Gürses Grup güvencesiyle yüzbinlerce müşteriye hizmet veriyoruz. Bu gücün sağladığı avantajlarla, lider markaların nitelikli ürünlerini uygun fiyat ve kampanyalarla sizlere kolayca ulaştırabiliyoruz.

YETKİLİ SERVİS İLE KURULUM

Satın aldığınız Arçelik beyaz eşya ürünlerinin kurulumu, bulunduğunuz bölgedeki Arçelik yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Arçelik Yetkili Satıcısı olarak bu hizmeti sizin için sağlıyoruz. Arçelik küçük ev aletlerini ise aynı günde kargoya veriyoruz.

STOKTAN TESLİMAT

Sitemizde yer alan tüm ürünlerin açıklamaları, görselleri ve stok durumları günceldir. Tüm ürünlerimizi stoklarımızdan sigortalı olarak sevk ediyoruz. Tedarik sürecinde sıkıntı yaşamamanız için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

 

 

 

Bayilerimiz

 

Bayrampaşa

Adres: Ortamahalle, Demirkapı Caddesi No:25/A 34040 Bayrampaşa/İstanbul Telefon: 0212 567 42 00

Adrese Git

Esenler Şube 1

Adres: Davutpaşa Caddesi, Cumhuriyet Meydanı No:2 34220 Esenler/İstanbul Telefon: 0212 562 93 91

Adrese Git

Esenler Şube 2

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi, Atışalanı Caddesi No:98/A 34220 Esenler/İstanbul Telefon: 0212 568 66 91

Adrese Git

Güngören

Adres: Merkez Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi No:14 Güngören/İstanbul Telefon: 0212 462 31 00

Adrese Git

Sefaköy

Adres: Kemalpaşa Mahallesi, Osman Bey Sokak No:151 Küçükçekmece/İstanbul Telefon: 0212 601 01 65

Adrese Git

Bellona Şube

Adres: Davutpaşa Caddesi, Cumhuriyet Meydanı No:2 34220 Esenler/İstanbul Telefon: 0212 562 93 91

Adrese Git

 

Ödüllerimiz

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR